niedziela, 28 kwietnia 2013

# . Louis (smutny)

- Kochanie , wróciłem ! - Krzyknąłem . Odpowiedziała mi głucha cisza . Nadal wiedziałem , zę one tu jest . Nie obchodziło mnie to , że trzy dni temu potrącił ją samochód , a wczoraj byłem na jej pogrzebie .
       Nie obchodziło mnie to . Wiedziałem , że ona tu musi być . Mój umysł nie wychwytywał tego , że jej nie ma , a serce mu w tym pomagało . Poszedłem do sypialni naszej małej córeczki. Wyglądała dosłownie jak ona . Tak naprawdę została mi tylko ona .  Ona i chłopcy . Tylko , że oni mają swoje rodziny , żony , swoje dzieci . Spojrzałem na małą Lizzę . [T.I] wybrała jej śliczne imię .
      Zawsze miała gust .Pierwszy raz gdy ją ujrzałem od razu się zakochałem . Nigdy nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia , ale to było co innego . A co najśmieszniejsze poznaliśmy się w TESCO . Robiłem zakupy dla mnie i dla chłopców , gdy zobaczyłem , że upadła jej butelka i przeturlała się pod moje stopy . Podniosłem ją , podszedłem i tak o się zaczęło . Zaczęliś,my się spotykać a po roku na świat przyszła Lizza . Strasznie byłem szczęśliwy . Jest taka podobna do [T.I] . Te same oczy, te same usta , włosy ... Kiedy patrzę na Lizzę , przypomina mi się [T.I] . Nic nie zmieni tego co stało się trzy dni temu . Teraz najważniejsza jest nasza córka . Postaram się ją jak najlepiej wychować a pomogą mi w tym najlepsi przyjaciele pod słońcem . Gdybym mógł cofnąć czas , na pewno  nie doszłoby do tego wypadku . Nie puścił bym jej do tego piepszonego sklepu ! Sam bym tam poszedł i to ja bym wpadł pod ten samochód ! [T.I] na zawsze pozostanie w moim sercu ....
Moim i naszej córeczki .
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Koniec ;)) ~~~~~~~~~~~~~~
Wiem , że drentwy ale nic już nie mogłam wycisnąć z mojej głowy :D
_____________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaaan <3

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

# Zayn cz.3

Strasznie nie mogłam doczekac się spotkania z Zaynem . Poszłam do pokoju i zaczęłam się szykowac . Znalazłam jakieś ciuchy i umalowałam się lekko . Byłam gotowa do drogi .
          Szłam chodnikiem w stronę Caffe a wiatr rozwiewał moje długie włosy . Praktycznie każdy chłopak się za mną oglądał ale ja , praktycznie byłam już zajęta . Hah , zajęta . Fajnie to brzmi i do tego zajęta przez Zayna Malika za którym szaleją każde dziewczyny . Dochodziłam już do Caffe i zobaczyłam , że Malik już tam siedzi . Podeszłam a on wstał z krzesła , podszedł i przytulił się do mnie na przywitanie . Usiedliśmy przy stoliku i zamówiliśmy coś do picia . Zayn pierwszy zaczął rozmowę :
- Fajnie , że dałaś się wyrwac z domu.
- No , super ;)
- Wiesz , wiem , że Ty pewnie wiesz o mnie wszystko , ale ja nie wiem nic o Tobie .
- Ymmmm ... Czyli mam Ci coś o sobie opowiedziec ?
- No fajnie by było xD
- No to ok ;) Przyjechałam z przyjaciółką do Londynu rok temu - zaczęłam - Moja przyjaciółka przyjechała studiowac kosmetologię a ja w poszukiwaniu szczęścia . - uśmiechnęliśmy się do siebie .
- I co ? Znalazłaś to szczęście ?
- Nooo ... w pewnym sensie tak ;)
- A można wiedziec o jakie szczęście chodzi ?
- O szczęście w miłości :>
- O proszę ! :D To kto jest tym szczęściarzem ?
- A nie obrazisz się i nie pomyślisz o mnie źle jak Ci powiem ?
- Nie , no coś ty !
-No bo to chodzi o Ciebie . Ty jesteś moim szczęściem .
- Awwwww ♥ Jestem zaszczycony . - powiedział i złapał moją rękę . Od tamtej pory jesteśmy parą .

*rok później*

Ale fajnie jest byś dziewczyną Zayna . Bardzo dobrze się ze sobą dogadujemy . [I.T.P] też dobrze sobie radzi . Jest szczęśliwa z Niallem . Na początku próbowała z Harrym , ale coś nie układało im się i zabrała się za Niallera . Ostatnio przeprowadziłam rozmowę z Malikiem :
- Zayn , słuchaj , jesteśmy ze sobą ponad rok a Ty nadal jesteś tak samo czarujący jak kiedyś ;)
- A no widzisz Kochanie , to mój urok .
- Już nie bądź taki skromny - syknęłam i stuknęłam go w ramię - Pamiętam jak stanęłam w oknie a Ty puściłeś mi oczko .
- Tak ja też to pamiętam ^^ Jestem taki szczęśliwy , że Cię mam .!
- Ja też Zayn ! Kocham Cię !
- Ja Ciebie też Skarbie ! - pocałował mnie i mocno przytulił . Jesteśmy szczęśliwi . Bardzo szczęśliwi .
_________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan♥

niedziela, 7 kwietnia 2013

# .

Ej , słuchajcie ... Mam taką prośbę , widzę , że wchodzicie na tego bloga i wgl. i chciałabym , żebyście zostawiali jakieś oznaki życia ! xD Plissss , jeśli możecie to zostawiajcie komentarze , bardzo proszę ! <3

Sorki za popękane monitory ;_; <3

# Zayn ciąg dalszy .

    Ciągle nie mogłam przestać myśleć o Zaynie . Musiałam się z nim spotkać . Szybko odłożyłam miskę z płatkami i zostawiłam [I.T.P] w kuchni . Poszłam na górę i weszłam na Twittera . Nawet nie wiem jakim cudem w "obserwowani" miałam całe 1D -,- . *pewnie to sprawka [I.T.P]* - pomyślałam . Weszłam na profil Zayna Malika i zaczęłam przeglądać jego Tweety . Natknęłam się na jeden , który bardzo mi się spodobał : " Woo Hooo !!! We have a new neighbor !! And it's very nice ! And one in particural ! [T.I] xx " ( Woo Hooo !! Mamy nowe sąsiadki !! I to bardzo ładne ! A jedna szczególnie ! ) * Jej ! * - Pomyślałam i szybko złapałam za telefon . Wykręciłam numer do Malika. Czekałam , aż nagle odebrał :
- Halo ?
- Hej , Zayn . To ja , ta dziewczyna z okna .
- Ah ! To ty ! [T.I] prawda ? Dobrze , że dzwonisz . - widać , że się ucieszył .
- No właśnie , a po co miałam zadzwonić ?
- Ymmm ... Bo wiesz , chciałbym Cię lepiej poznać . Miałabyś dzisiaj ochotę iść ze mną na lody lub kawę ?
- JASNE ! Znaczy .... Tak , miałabym ochotę :D
- Super ! To dziś o 15:00 w Caffe ?
- Okey ! Pa ! - powiedziałam , a serce waliło mi jak oszalałe ! Odłożyłam ,  a raczej odrzuciłam telefon na łóżko i zaczęłam krzyczeć i skakać ze szczęścia . Wiem , przecież nie przepadałam za chłopakami z One Direction , ale to fajne uczucie umawiając się z jednym z nich . * Nie mogę się doczekać ! JA CHCEM JUŻ 15:00 ! * krzyczałam sobie w myślach . Na prawdę nie mogłam się doczekać !
__________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan <3

wtorek, 2 kwietnia 2013

# Zayn cz.2

Rano obudziły mnie promienie ciepłego słońca . Wstałam z łóżka i podeszłam do okna z nadzieją , że spotkam naprzeciwko Zayna . O dziwo , stał i przeglądał się w lusterku . Spojrzał na mnie i pomachał mi na przywitanie . Odmachałam i zobaczyłam , że wystawił wskazujący palec , w stylu : " Poczekaj chwilę . " Więc tak zrobiłam . Czekałam , a on w tym samym momencie wziął kartkę i zaczął coś na niej bazgrac . Po minucie przyłożył kartkę do okna , a ja próbowałam wychwycic co było na niej napisane . Po chwili ogarnęłam , a mianowicie : " Wiem , że się nie znamy , ale ja strasznie chciałbym Cię poznac ! Jak będziesz miała czas , zadzwoń xx " Szybko wzięłam jakiś notes i zapisałam numer . Pokazałam kciuk do góry , a on w odpowiedzi wysłał mi buziaka i zniknął . Zeszłam na dół . W kuchni krzątała się już [I.T.P] , i robiła sobie omleta :
- Hej , jak się spało ?
- Normalnie . Słuchaj , nie zgadniesz co się dzisiaj rano stało .
- Listonosz nie przyniósł poczty ? - zapytala .
- Nie  ?
- Mama do Ciebie nie zadzwoniła ?
- Nie ...
- Twój żółw zdechł ?
- NIE ! Dobra , już nie zgaduj ! A właśnie , ciekawe co z moim żółwiem ? A mniejsza z tym ! Mam lepszego newsa ! Mam numer do Malika !
- AAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!! Nie gadaj !! I co teraz ?
- No co ma byc ? Zadzwonię do niego i umówię się na kawę .
- O EM DŻI ! Nie wierzę , normalnie !
* dzwonek do drzwi *
- O ! Ja otworzę ! Może to Malik do Ciebie :D - [I.T.P] zawsze była zabawna . Szybko pobiegła do drzwi . Ja zaczęłam sobie robic moje ulubione płatki z mlekiem . Moja przyjaciółka stała przed tymi drzwiami chyba z 15 minut . Właśnie nalewałam sobie mleka gdy do kuchni wpadła [I.T.P] i zaczęła krzyczec :
- AAAAAA !!!!!! Nie uwierzysz , co przed chwilą się stało !
- Hmmmm ... Niech zgadnę ... Listonosz przyniósł twoje nowe czasopismo ?
- Nie , no coś ty ! A właśnie ... już tydzień czekam na to pisemko , ale mniejsza z tym  . Słuchaj , przed chwilą przyszedł tutaj Harry Styles i umówił się ze mną !
- To chyba dobrze , nie ?
- Dobrze ? DOBRZE ! Niesamowicie !!!Czy ty wiesz co to oznacza ?! - widac , że [I.T.P] byla bardzo podjarana . - Ty , będę chodzic z nasławniejszym chłopakiem na świecie !
- Ej , no bez przesady ... On na pewno nie jest najsławniejszy ....
- JEST !
- Dobrze ... - jaki bulwers .
- No , to będę chodzic z NAJSŁAWNIEJSZYM chłopakiem , będę z nim chodzic na różne gale , bedę jeżdzic na jego koncerty , poznam Perrie , Danielle , Eleanor i Lokiego - najsłodszego psa na świecie !
- Ale się rozgadałaś ! To , na kiedy się umówiliście ?
- Dzisiaj , o 14:30 /
- No to , Bejbe zaszalej z naszym Hazzą ! XD
- Zaszaleję , zaszaleję xDD
- Hah xD - powiedziałam .
________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan♥

poniedziałek, 1 kwietnia 2013

# Zayn cz.1

* oczami [T.I] *

Moje życie było nudne i szare . Miałam tylko moją najlepszą przyjaciółkę , [I.T.P] . Razem , kiedy skończyłyśmy 18 lat , wyjechałyśmy do Londynu . Mieszkałyśmy razem , koło domu sławnego , bardzo sławnego boysbandu . Pewnego dnia , ktoś zapukał do naszysz drzwi . Otworzyłam , a moim oczom ukazała się 5 ładnych chłopaków .
- Hej , jesteśmy One Direction ! - krzyknęli hurem .
- Hej . - odwróciłam się i zawołałam [I.T.P] . Ona szybko zbiegła i nie uwieżyła w to co zobaczyła .
- Sory za moją kol. Jestem [T.I] , a to [I.T.P] - pokazałam palem na skamieniałom ze zdumienia przyjaciółkę .
- Nas chyba znacie ? - powiedział Liam .
- Yyyyyy .... Chyba nie .. - powiedziałam . [I.T.P] wybuchnęła krzykiem :
- JAK MOŻESZ ICH NIE ZNAĆ ?!?!?!?! TO JEST NAJSŁAWNIEJSZY BOYSBAND NA ŚWIECIE !! KAŻDA LASKA GO ZNA !
- No , ale ja nie !
- Dobra , to my już lecimy , jak czegoś będziecie potrzebować , wiecie gdzie jesteśmy. - powiedział Mulat i puścił mi oczko . Zamknąłam drzwi i poszła do salonu , W nim siedziała [I.T.P] i cała się trzęsła .
- Czemu się trzęsiesz ?
- Czemu się trzesę ? CZEMU SIĘ TRZĘSĘ ?!?! KOBIETO ! TY CHYBA NIE OGARNĘŁAŚ TEMATU ! DZIEWCZYNO ! 1D ZAPUKAŁO DO NAS , ŻEBY SIĘ PRZYWITAĆ , A TY NAWET ... Ughhghgh .. - wstała i poszła na górę .
- Ej no ! Przecież jeszcze nie raz do nas przyjdą ! - krzyknęłam .
- Chciałabyś ! - widać , że bardzo się tym przejeła . Przez resztę dnia w ogóle się do mnie nie odezwała . Dziwnie się czułam , nigdy tak ostro nie reagowała ... Pod wieczór włączyłam na chwilę laptopa i ujżałam znajomą postać za oknem . Podeszłam bliżej i w drugim oknie , na przeciwko ujżałam Mulata , który przyszedł dzisiaj do nas . Musiał mnie dostrzec bo uśmiechnął się i pomachał do mnie . Odmachałam mu i również się uśmiechnęłam . Ten Mulat wydawał się bardzo miły . Nagle do pokoju wparowała [I.T.P] :
- AAAAAAAAAAA !!!!! ZGADNIJ , NA PRZECIWKO KOGO MAM POKÓJ !!
- Ymmmm .... Nie wiem , ale sądząc po twoim entuzjaźmie to ktoś znany .
- Noooooo !!!!!! Nawet BARDZO znany ! A mianowicie , mam pokój na przeciwko Harrego Stylesa !!!!
- ŁOŁ ! - [I.T.P] była bardzo podjarana - Cieszę się twoim szczęściem . :) A zgadnij na przeciwko kogo ja mam pokój .
- Tego Mulata Zayna ?
- Skąd wiedziałaś .. ? ;C
- HAAAAA ! Ale będziee czadowo ! Zaprzyjaźnimy się z nimi, a później będziemy żyć długo i sczęśliwie jako pary ! - powiedziała moja przyjaciółka i mocno mnie uścisnęła .
- Taaa ... Już nie mogę się doczekać ...
___________________________________________________________________________________

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Przepraszam was , moi drodzy , że tak długo nic nie pisałam , ale wynikły lekkie komplikacje i nie miałam jak . Postaram sie to nadrobić , jak najszybciej się da ! ;)

# Niall i Zayn cz.3

Do domu weszłaś cała w skowronkach . Czułaś do Nialla coś więcej niż przyjaźń . Tylko martwiła Cię jedna rzecz .... dlaczego Zayn tak gwałtownie zareagował na to , że idziesz spotkać się z Niallem ? Postanowiłaś się tego dowiedzieć. Poszłaś do niego . O dziwo okazało się , że chłopcy mieszkali razem .

*pod domem chłopców*

Stanęłaś pod drzwiami i myslałaś co powiedzieć . Pomyślałaś sobie : * po cholerę ja tu przyszłam ?! Co ja mu powiem ? * Twoje przemyślenia przerwał odgłos otwierających się drzwi . Okazało się , że z domu wychodził Zayn :
- Hej [T.I] ! - widać , że ucieszył się na twój widok - Prześlicznie dziś wyglądasz ! Przyszłaś do Nialla ? Jest na górze .
-Nie Zayn . Przyszłam do Ciebie .
-Do mnie ? - był zdziwiony -  A po co do mnie ?
-Czemu tak gwałtownie zareagowałeś , jak powiedziałam , że idę się spotkać z Niallem ? - zapytałam prosto z mostu.
- Ahhh ...to o to chodzi ...
-Zayn !! Odpowiedz mi ! - szarpnęłaś go za koszulkę  .
-BOŻE ! Dziewczyno ! Okiełznaj się ! Nie bądź taka agresywna ...
-Przepraszam . Ale odpowiedz na moje pytanie .
- No ... Zareagowałem tak bo byłem zazdrosny .
- HAHAHAHAHAHAHAHAAH ! - wybuchnęłaś wielkim śmiechem - O kogo byłeś zazdrosny ?
- O Ciebie . [T.I] zrozum , zakochałem się w tobie ! Odkąd zobaczyłem Cię w studiu nie mogę przestać o Tobie myśleć ! - złapał Cię za rękę , a Ciebie przeszedł dreszcz - Ja .... byłem zazdrosny  , że umuwiłaś się z Niallem , a nie ze mną - spóścił głowę jak pies ogon - Przepraszam . - wzruszyło Cię to wszystko więc uderzyłaś go w twarz a on powiedział :
-Ej ! A to za co ?!
-Za to , że nie zapytałeś czy gdzieś z Tobą wyjdę , tylko wyżywałeś się na innych ! - powiedziałaś , a on przysuną Cię do siebie i  wpił się w twoje usta . Całował Cię namiętnie , ale odrewałaś się od niego i powiedziałaś :
-Przepraszam Cię Zayn , ale nie mogę . -i odeszłaś szybkim krokiem . Miałaś nadzieję , że Niall nie  widział tego pocałunku . Nie chciałaś zepsuć tego co było między wami : waszej przyjaźni . Bałaś się . Co chwile zadawałaś sobie pytania : co będzie jeśli Niall mnie za to znienawidzi ? Co jeśli nie będzie się do mnie odzywać ? Dopiero teraz uświadomiłaś sobie , że go kochasz . Kochasz Nialla Horana ! "Czas z tym skończyć!" - postanowiłaś . Chociaż , nie byłaś pewna czy do końca . Po jednej stronie stał zabawny Horan , a po drugiej cudowny Malik . Miałaś trudny wybór , ale musiałaś wybrać . Długo nad tym myślałaś i podjełaś decyzję . Na drugi dzień postanowiłas się z nimi spotkać . Umówiliście się o 14:00 w parku . Gdy już się spotkaliście powiedziałaś ,  bez żadnego słowa przywitania :
- Tak krótko , zwięlźle i na temat : czy kochacie się we mnie ? - chłopcy popatrzyli na Ciebie ze zdziwieniem , ale Zayn pierwszy odpowiedział :
-Tak [T.I] . Podobasz mi się .
- Mi też - powtórzył Niall .
-Słuchajcie , mam nadzieję , że to nie zapsuje naszysz relacji , ale nie chcę być z żadnym z was - widać , że byli bardzo zdziwieni i smutni . - Słuchajcie ... Jeśli ma być tak , że będziecie się o mnie kłócić i walczyć między sobą to ja znikam  z waszego życia !
- NIE ! - wtrącił się Mulat - Nie możesz . Jeśli już , to ja odpuszczę . Widzę jak patrzysz na Nialla a on na Ciebie . - zrobił krótką pauze , a ja popatrzałam na Nialla z uśmiechem - Widać , że jesteście w sobie zakochani . Nie będę się Tobie [T.I] narzucał . Życzę szczęscia ... - i odszedł ze smutną miną .
- CZEKAJ !! - krzyknęłaś . - Ale nie musimy przekleślać naszej przyjaźni .
- Jasne ! Nadal jesteśmy przyjaciółmi . Powodzenia z Niallem . - powiedział i mocno Cię przytulił . Odszedł a ty podeszłaś do Horana i powiedziałaś :
- To jak ? Para czy przyjaciele ?
- Ależ oczywiście , że para ! - powiedział i pocałował Cię namiętnie . Odwzajemniłaś ten pocałunek . - A teraz idziemy do Nando's ! - powiedział blondyn .




________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan <3