niedziela, 7 kwietnia 2013

# Zayn ciąg dalszy .

    Ciągle nie mogłam przestać myśleć o Zaynie . Musiałam się z nim spotkać . Szybko odłożyłam miskę z płatkami i zostawiłam [I.T.P] w kuchni . Poszłam na górę i weszłam na Twittera . Nawet nie wiem jakim cudem w "obserwowani" miałam całe 1D -,- . *pewnie to sprawka [I.T.P]* - pomyślałam . Weszłam na profil Zayna Malika i zaczęłam przeglądać jego Tweety . Natknęłam się na jeden , który bardzo mi się spodobał : " Woo Hooo !!! We have a new neighbor !! And it's very nice ! And one in particural ! [T.I] xx " ( Woo Hooo !! Mamy nowe sąsiadki !! I to bardzo ładne ! A jedna szczególnie ! ) * Jej ! * - Pomyślałam i szybko złapałam za telefon . Wykręciłam numer do Malika. Czekałam , aż nagle odebrał :
- Halo ?
- Hej , Zayn . To ja , ta dziewczyna z okna .
- Ah ! To ty ! [T.I] prawda ? Dobrze , że dzwonisz . - widać , że się ucieszył .
- No właśnie , a po co miałam zadzwonić ?
- Ymmm ... Bo wiesz , chciałbym Cię lepiej poznać . Miałabyś dzisiaj ochotę iść ze mną na lody lub kawę ?
- JASNE ! Znaczy .... Tak , miałabym ochotę :D
- Super ! To dziś o 15:00 w Caffe ?
- Okey ! Pa ! - powiedziałam , a serce waliło mi jak oszalałe ! Odłożyłam ,  a raczej odrzuciłam telefon na łóżko i zaczęłam krzyczeć i skakać ze szczęścia . Wiem , przecież nie przepadałam za chłopakami z One Direction , ale to fajne uczucie umawiając się z jednym z nich . * Nie mogę się doczekać ! JA CHCEM JUŻ 15:00 ! * krzyczałam sobie w myślach . Na prawdę nie mogłam się doczekać !
__________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz