- Halo ?
- Hej , Zayn . To ja , ta dziewczyna z okna .
- Ah ! To ty ! [T.I] prawda ? Dobrze , że dzwonisz . - widać , że się ucieszył .
- No właśnie , a po co miałam zadzwonić ?
- Ymmm ... Bo wiesz , chciałbym Cię lepiej poznać . Miałabyś dzisiaj ochotę iść ze mną na lody lub kawę ? - JASNE ! Znaczy .... Tak , miałabym ochotę :D
- Super ! To dziś o 15:00 w Caffe ?
- Okey ! Pa ! - powiedziałam , a serce waliło mi jak oszalałe ! Odłożyłam , a raczej odrzuciłam telefon na łóżko i zaczęłam krzyczeć i skakać ze szczęścia . Wiem , przecież nie przepadałam za chłopakami z One Direction , ale to fajne uczucie umawiając się z jednym z nich . * Nie mogę się doczekać ! JA CHCEM JUŻ 15:00 ! * krzyczałam sobie w myślach . Na prawdę nie mogłam się doczekać !
__________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz