wtorek, 2 kwietnia 2013

# Zayn cz.2

Rano obudziły mnie promienie ciepłego słońca . Wstałam z łóżka i podeszłam do okna z nadzieją , że spotkam naprzeciwko Zayna . O dziwo , stał i przeglądał się w lusterku . Spojrzał na mnie i pomachał mi na przywitanie . Odmachałam i zobaczyłam , że wystawił wskazujący palec , w stylu : " Poczekaj chwilę . " Więc tak zrobiłam . Czekałam , a on w tym samym momencie wziął kartkę i zaczął coś na niej bazgrac . Po minucie przyłożył kartkę do okna , a ja próbowałam wychwycic co było na niej napisane . Po chwili ogarnęłam , a mianowicie : " Wiem , że się nie znamy , ale ja strasznie chciałbym Cię poznac ! Jak będziesz miała czas , zadzwoń xx " Szybko wzięłam jakiś notes i zapisałam numer . Pokazałam kciuk do góry , a on w odpowiedzi wysłał mi buziaka i zniknął . Zeszłam na dół . W kuchni krzątała się już [I.T.P] , i robiła sobie omleta :
- Hej , jak się spało ?
- Normalnie . Słuchaj , nie zgadniesz co się dzisiaj rano stało .
- Listonosz nie przyniósł poczty ? - zapytala .
- Nie  ?
- Mama do Ciebie nie zadzwoniła ?
- Nie ...
- Twój żółw zdechł ?
- NIE ! Dobra , już nie zgaduj ! A właśnie , ciekawe co z moim żółwiem ? A mniejsza z tym ! Mam lepszego newsa ! Mam numer do Malika !
- AAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!! Nie gadaj !! I co teraz ?
- No co ma byc ? Zadzwonię do niego i umówię się na kawę .
- O EM DŻI ! Nie wierzę , normalnie !
* dzwonek do drzwi *
- O ! Ja otworzę ! Może to Malik do Ciebie :D - [I.T.P] zawsze była zabawna . Szybko pobiegła do drzwi . Ja zaczęłam sobie robic moje ulubione płatki z mlekiem . Moja przyjaciółka stała przed tymi drzwiami chyba z 15 minut . Właśnie nalewałam sobie mleka gdy do kuchni wpadła [I.T.P] i zaczęła krzyczec :
- AAAAAA !!!!!! Nie uwierzysz , co przed chwilą się stało !
- Hmmmm ... Niech zgadnę ... Listonosz przyniósł twoje nowe czasopismo ?
- Nie , no coś ty ! A właśnie ... już tydzień czekam na to pisemko , ale mniejsza z tym  . Słuchaj , przed chwilą przyszedł tutaj Harry Styles i umówił się ze mną !
- To chyba dobrze , nie ?
- Dobrze ? DOBRZE ! Niesamowicie !!!Czy ty wiesz co to oznacza ?! - widac , że [I.T.P] byla bardzo podjarana . - Ty , będę chodzic z nasławniejszym chłopakiem na świecie !
- Ej , no bez przesady ... On na pewno nie jest najsławniejszy ....
- JEST !
- Dobrze ... - jaki bulwers .
- No , to będę chodzic z NAJSŁAWNIEJSZYM chłopakiem , będę z nim chodzic na różne gale , bedę jeżdzic na jego koncerty , poznam Perrie , Danielle , Eleanor i Lokiego - najsłodszego psa na świecie !
- Ale się rozgadałaś ! To , na kiedy się umówiliście ?
- Dzisiaj , o 14:30 /
- No to , Bejbe zaszalej z naszym Hazzą ! XD
- Zaszaleję , zaszaleję xDD
- Hah xD - powiedziałam .
________________________________________________________________________________
Czytasz ? Komentuj !
P . Horaan♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz